fbpx

הזמנת שליחות
אימות אפוסטיל משרד החוץ

-החל מ-100 ₪ בלבד (בתוספת מע״מ)-

אימות אפוסטיל במשרד החוץ שבירושלים נועד כדי לאמת תעודות ציבוריות של מדינת ישראל (כמו תעודת לידה, תעודת שינוי שם, תמצית רישום, תעודת מידע פלילי ועוד) לצורך הצגתן בפני מדינה זרה לצרכים שונים (כמו פורטוגל, רומניה, גרמניה ועוד), בדרך כלל לצורך הנפקת אזרחות זרה או לצורך לימודים בחו״ל. את חותמת האפוסטיל משרד החוץ מדביק בגב התעודה ועל גבי תעודות מקוריות בלבד.

ישנן תעודות המחייבות ביצוע ״אימות מקדים״ בפני המשרד הממשלתי הרלוונטי בטרם ביצוע אימות למסמכים במשרד החוץ (כמו למשל תעודת נישואין, תעודת גירושין, תעודה אקדמית ועוד). אם המדינה אליה מיועדים המסמכים היא חברה באמנת האג, נדרש לשלם אגרת אפוסטיל בסך 38₪ עבור כל תעודה – אותה ניתן לשלם ישירות באתר משרד החוץ, או לבחור שאנו נשלם אותה עבורכם. 

בהזמנת השירות שלנו ניתן לבחור באיסוף והחזרת המסמכים מכתובת ביתך, ביצוע אימות מקדים לתעודות המחייבות זו (יש דוגמה של האימות בבחירת התעודה בתהליך ההזמנה) ותשלום אגרת אפוסטיל.

את השירות ניתן להזמין ב-3 רמות דחיפות שונות לפי בחירתך: רגיל – ביצוע תוך 30 ימי עסקים מיום קבלת התעודות. דחוף – ביצוע תוך 14 ימי עסקים מיום קבלת התעודות. בהול – ביצוע תוך 8 ימי עסקים מיום קבלת התעודות (בכל הדחיפויות – יום האיסוף לא נספר במניין הימים)

שליחות אפוסטיל הזולה בארץ

המחיר הזול בארץ לשליחות לאימות אפוסטיל במשרד החוץ! תבדקו אותנו ותראו

7,000+ תעודות לאימות אפוסטיל

דלוברי היא החברה המובילה בארץ לאימות אפוסטיל, עם מאות אימותים בכל יום ומעל 7,000 תעודות בכל חודש

אין צורך לחכות בתור משרד החוץ ירושלים

תנו לנו לחסוך לכם את הצורך בלזמן תור, להגיע לירושלים, לחכות בתור ולבזבז יום עבודה 

שירות אמין ושקוף לאימות אפוסטיל

אנחנו אוהבים לתת שירות אישי, שקוף ומיידי. למרות שאנחנו מעדכנים בכל שלב בתהליך, צוות התמיכה שלנו תמיד זמין עבורכם  

בואו ונתחיל את ההזמנה הראשונה יחד

איך מזמינים שליחות לאימות אפוסטיל

בוחרים. ממלאים. מזמינים.

בוחרים

בוחרים את המדינה אליה מיועדות התעודות ואת סוג וכמות התעודות אותן תרצו לאמת באפוסטיל משרד החוץ

ממלאים

ממלאים את הכתובת לאיסוף והחזרת המסמכים או את הסניף שתרצו להגיע אליו לאיסוף עצמי

מזמינים

משלימים את ההזמנה וזהו 🙂 

קיבלנו! אנחנו כבר בדרך

ריכזנו שאלות ותשובות נפוצות
לא מצאתם מה שאתם מחפשים? דברו איתנו

בימים אלו ולאור המצב הביטחוני, משרד החוץ לא עובד ולא מקבל קהל. מלחמת חרבות ברזל שפרצה ביום 7.10.2023 הובילה את פיקוד העורף להוציא הנחיות חירום על פיהן משרדים ממשלתיים גם באזור ירושלים לא עובדים. אנו בקשר יומיומי מול נציגי משרד החוץ וברגע שיפתח אנו נהיה הראשונים לאמת תעודות. ניתן לעשות הזמנה כדי להבטיח את מקומכם בתור.

נכון לעכשיו משרד החוץ לא עובד בעקבות המצב הביטחוני. אנו בקשר צמוד עם נציגי משרד החוץ, האגף לאימות אפוסטיל, ומתעדכנים יום יום כדי לדעת מתי הם יחזרו לעבודה ובאיזה אופן. גם בזמן זה ניתן לעשות הזמנה כדי שאנחנו נוכל לקדם את הטיפול בתעודות שלכם, לאסוף אותם ולעשות אימות מקדים ככל וצריך – כדי להבטיח שברגע שמשרד החוץ יחזור לפעילות נוכל לאמת את התעודות ללא עיכובים.

הענף לאימות מסמכים ציבוריים במשרד החוץ שבירושלים מאמת מסמכים ישראלים שהונפקו על ידי משרדי הממשלה ורשויות ממשלתיות בישראל על פי אמנות והסכמים בינלאומיים (בעיקר אמנת האג). אפוסטיל היא מדבקה המודבקת בגב התעודה אותה מבקשים לאמת, והאימות מאשר שאותה תעודה היא מקורית ורשמית של מדינת ישראל, כדי שניתן יהיה לעשות בה שימוש ויכירו אותה במדינה זרה. אפוסטיל ניתן על גבי כל מיני תעודות ציבוריות כמו תעודת לידה, תעודת נישואין, תעודת גירושין, תמצית רישום, תעודת שינוי שם, תעודת מידע פלילי, תעודות אקדמיות ועוד. חלק מהתעודות מחייבות בביצוע אימות מקדים. למידע נוסף וקריאה על אפוסטיל, סוגי התעודות ודרכי אימות באופן עצמאי ניתן למצוא באתר משרד החוץ דרך הקישור – https://www.gov.il/he/Departments/General/document_verification

המקרים הנפוצים ביותר בהם יש צורך באפוסטיל לתעודות ציבוריות זה כשרוצים ללמוד בחו״ל, להתחתן בחו״ל או להוציא אזרחות זרה. במקרים מסוימים יכולים לבקש אפוסטיל לתעודות מסוימות גם כשרוצים לפתוח חברה בחו״ל, לרכוש נכס בחו״ל ובאופן כללי כשרוצים להציג מסמך רשמי של מדינת ישראל בפני מדינה זרה – בד״כ נדרש שהמסמך יהיה עם חותמת אפוסטיל. 

אפוסטיל על גבי תעודות ציבוריות של מדינת ישראל עושים אך ורק במשרד החוץ שבירושלים, בכתובת דרך יצחק רבין 9. כדי לעשות אימות אפוסטיל באופן עצמאי, יש לקבוע תור דרך האתר בכתובת – https://myvisit.com/#!/home/signin/ ולהגיע בהתאם לתור בשעות וימי קבלת הקהל: 

ימים א'
בין השעות 09:30 – 13:00

ב', ד', ה'
בין השעות 08:30 – 12:00

אם יש ברשותכם עד 10 מסמכים – יינתן טיפול במקום, אך אם יש לכם יותר מ-10 מסמכים מומלץ לקרוא לפני מה צריך לעשות לפי ההוראות שבאתר משרד החוץ בכתובת – https://www.gov.il/he/departments/general/imut_mismachim_zmanim

מענה טלפוני של משרד החוץ זמין בימים ראשון עד רביעי בין השעות 09:00-12:00 בטלפון: 02-5303176
ביום חמישי בין השעות 14:00-16:00 בטלפונים: 02-5303301 , 02-5303358

נכון לשנת 2023, אגרת אפוסטיל עבור כל תעודה (למדינות החברות באמנת האג) הינו בסך 38₪. ישנן 2 דרכים לתשלום אגרת האפוסטיל באופן עצמאי:

1) בנק הדואר – ההפקדה לחשבון מס' 0-026789 בבנק הדואר, על שם משרד החוץ.

2) אינטרנט – דרך שרת התשלומים הממשלתי. יש להדפיס את הקבלה ולהגיע איתה למעמד האימות.

מחיר השירות משוקלל באופן אוטומטי בתהליך ההזמנה, והוא משתנה לפי הבחירות שלך. המחיר מתחיל ב-100₪ (לא כולל מע״מ) עבור אימות תעודה אחת. כל תעודה נוספת זה בעלות נוספת. בנוסף, ניתן לבחור באיסוף ו/או החזרת המסמכים עם שליח מהכתובת שלך בתוספת של 60₪ + מע״מ לכיוון. עבור כל אימות מקדים, תוספת של 100₪ + מע״מ. עבור ביצוע ברמת דחיפות גבוה יותר מהרגיל יש תוספת עבור דחוף או בהול – הכל מוצג לאישור בטרם שליחת ההזמנה.

בתהליך ההזמנה ניתן לבחור בין 3 רמות דחיפות שונות: 

רגיל – ביצוע תוך 30 ימי עסקים מיום קבלת התעודות (יום האיסוף לא נספר במניין הימים)

דחוף – ביצוע תוך 14 ימי עסקים מיום קבלת התעודות (יום האיסוף לא נספר במניין הימים)

בהול – ביצוע תוך 8 ימי עסקים מיום קבלת התעודות (יום האיסוף לא נספר במניין הימים)

אגרת אפוסטיל היא בסך 38₪ עבור כל תעודה, ובתנאי שהמדינה שאליה מיועדים המסמכים היא חברה באמנת האג. 

בתהליך ההזמנה אתם נדרשים לבחור את המדינה אליה מיועדים המסמכים, ואם נדרש לשלם אגרה אנחנו נציין זאת ונאפשר לכם להוסיף את סכום האגרה להזמנה שלכם. אם תבחרו שלא לשלם את האגרה דרכנו, תדרשו לשלם את האגרה ישירות למשרד החוץ ולצרף את הקבלה יחד עם התעודות שיועברו אלינו לאימות. 

תלוי מה המסמך שאתם רוצים להחתים באפוסטיל. אפוסטיל משרד החוץ הוא עבור תעודות ציבוריות של מדינת ישראל כמו: תעודת נישואין, תעודת לידה, תמצית רישום, תעודת שינוי שם ועוד. 

אפוסטיל בית משפט לעומת זאת הוא עבור אישורים נוטריונים כמו: תרגום נוטריוני, צוואה, חוזה, ייפוי כח ועוד. 

לכן, כדי לדעת איזה אפוסטיל אתם צריכים, עליכם קודם כל לדעת איזה מסמך אתם רוצים לאמת. למידע נוסף על ההבדלים בין אימות אפוסטיל בית משפט לאימות אפוסטיל משרד החוץ ⬅️ לחצו כאן לקריאת הפוסט בנושא 

כדי להחתים אפוסטיל משרד החוץ, צריך שעל פני התעודה הציבורית יהיה חתימה של פקיד מורשה מטעם היחידה. בתעודות מסוימות צריך להחתים פקיד מורשה במשרד הרלוונטי וחתימה זו מכונה ״אימות מקדים״. ניתן להוסיף שירות של אימות מקדים בתהליך ההזמנה. לקריאה על סוגי האימותים המקדימים לחצו כאן

משרד החוץ לא חותם בחותמת אפוסטיל על דרכון או על צילום דרכון. במקרה שצריך לאמת דרכון, ניתן לקבל חתימת נוטריון על העתק דרכון או תעודה מזהה אחרת ו/או לתרגם את הדרכון באמצעות נוטריון. 

חתימת הנוטריון מעידה כי הצילום מהווה העתק נאמן למקור של הדרכון או של התעודה המזהה.

על העתק המאושר בחתימת נוטריון ניתן לקבל חותמת אפוסטיל של בית משפט השלום בישראל לצורך אימות הנוטריון. 

לחצו כאן ⬅️ למעבר לשירות אימות אפוסטיל בית משפט

זה תלוי בכתובת האיסוף. בדרך כלל אנחנו מגיעים לאסוף תוך 1-2 ימי עסקים. מיישובים מרוחקים מאזור המרכז האיסוף יתבצע תוך 5 ימי עסקים.