fbpx

6 דברים שצריך לדעת בחיפוש חברת שליחויות משפטיות

פורסם לפני 2 שנים

בחירת חברת מסירות משפטיות היא אחת ההחלטות החשובות לכל עו״ד, בפרט לעורכי דין העוסקים בליטיגציה. אך מה בודקים כשמחפשים חברת שליחויות משפטיות? מה נרצה לבדוק ולדעת בקשר לשליחים המשפטיים של החברה? הנה רשימה של 6 דברים שיעזרו לכל עורך דין לבחור את החברה הטובה ביותר למשרד שלו. 

#1 ביצועים

בדקו האם חברת השליחויות משתמשת בטכנולוגיה ובאנשים מנוסים שמייעלים ומשפרים את רמת הביצוע ואחוזי ההצלחה של השליחות המשפטית. בדקו מהם אחוזי ההצלחה בביצוע מסירה אישית מורכבת וכמה פעמים המוסרים המשפטיים פותרים בעיות במעמד ההגשה למוסדות ובתי משפט. 

למה זה חשוב? בסופו של יום, המטרה שלכם בעבודה מול חברת שליחויות משפטיות היא שהחברה תבטיח לכם קידום מהיר של התיק המשפטי, ללא טעויות ובהתאם לחוק. לכן, מדד הביצועים וההצלחות של חברת השליחויות הוא ערך עליון ששווה להתעכב עליו. 

איך בודקים את זה? בקשו לשוחח עם לקוחות ממליצים. זה יתן לכם את הפידבק האמין והמדויק ביותר. 

#2 מומחיות וידע משפטי

בדקו שלשליחים המשפטיים ולחברה יש שנים של ניסיון בתחום השליחויות המשפטיות. בדקו שיש להם ידע משפטי עמוק והיכרות עם תהליכי ההגשה השונים והוראות התקנות השונות ביחס להמצאה כדין.

למה זה חשוב? בלי ניסיון מוכח ובלי ידע והיכרות עמוקה עם התהליכים והפרוצדורה, אתם לא תוכלו באמת להיות ב״ראש שקט״ ולא תבטיחו לעצמכם שירות איכותי ומדויק. 

איך בודקים את זה? בדקו באתר החברה מי הצוות, מי הם המוסרים המשפטיים שלה ותבררו כמה שנים החברה פועלת בתחום השליחויות לעורכי דין. 

#3 תמיכה ושירות לקוחות

בדקו שחברת השליחויות המשפטיות מציע מגוון דרכים וערוצים לפניה לשירות הלקוחות, כמו לייב צאט, וואטסאפ, מייל ומענה טלפוני. בנוסף, בדקו שנותני השירות והתמיכה יכולים לסייע בהכוונה וייעוץ בקשר להליך המשפטי, כדי למנוע טעויות ולקבל ערך מוסף מהחברה. 

כמו כן, חשוב לוודא שחברת השליחויות המשפטיות מספקת עדכונים שוטפים בקשר לשליחות המשפטית.

למה זה חשוב? התמיכה והשירות השוטף יעשו את ההבדל בחוויה של הצוות המשפטי של משרדכם. זכרו שחברת השליחויות צריכה לעבוד בשבילכם ולא אתם בשבילה. 

איך בודקים את זה? כנסו לאתר החברה, ובדקו מהם ערוצי התמיכה של החברה. נסו לשלוח הודעה ולראות תוך כמה זמן עונים. 

#4 טכנולוגיה משפטית מתקדמת

בדקו באיזה טכנולוגיה משתמשת ומפתחת חברת השליחויות המשפטיות, כיצד עובד תהליך ההזמנה והמעקב ותוך כמה זמן אתם מקבלים בחזרה את הוכחות הביצוע, תצהיר מוסר או ״נתקבל״. בדקו איך אתם מקבלים את הדוחות וכיצד אתם יכולים לעקוב אחר כלל המשתמשים של המשרד. 

למה זה חשוב? טכנולוגיה מתקדמת יכולה לא רק להקל על כל תהליך ההזמנה, המעקב והבקרה, היא גם יכולה לאפשר לכם למנף נתונים, להפיק תובנות ולהפוך את המשרד שלכם לאוטומטי עם יכולות ניהול טובות יותר. 

איך בודקים את זה? תשאלו את החברה על תהליך ההזמנה, הבקרה, והעדכונים השוטפים. משם כבר תבינו האם יש בזה ערך מוסף וקידמה טכנולוגית או לא. 

#5 תהליך חיוב הלקוחות

בדקו שיש תמחור פשוט, קל וברור. בדקו שאתם מקבלים חשבוניות לפי הצרכים שלכם ושיתאימו גם ללקוחות שלכם. וודאו שחברת השליחויות המשפטיות מפרטת את התשלומים השונים ומנפיקה דוחות מותאמים לחיוב קל ומהיר של לקוחות המשרד. 

למה זה חשוב? המטרה שלכם היא לא לבזבז זמן על עניינים טכניים, כדי שתוכלו להשקיע יותר זמן בלקוחות חדשים ובתיקים חדשים. 

איך בודקים את זה? תבקשו לראות את מחירון השליחויות המשפטיות וגם דוגמא של הדוחות שנשלחים בסוף החודש, ותבדקו עד כמה זה גמיש ויכול להתאים לכל שיטת חיוב. 

#6 מהימנות ומוניטין בתעשיה

בדקו שלחברת השליחויות המשפטיות יש רקורד מוכח של לקוחות מרוצים, בדקו את העדויות של הלקוחות באתר החברה וברשתות החברתיות. 

למה זה חשוב? ביקורות חיוביות של לקוחות ואנשי מקצוע מתחום המשפט מוכיחות את היכולת של החברה לספק שירותים משפטיים ושליחויות משפטיות בצורה איכותית ומהימנה. 

איך בודקים את זה? באתר החברה! חברת שליחויות משפטיות טובה ובעלת מוניטין, תציג באתר שלה עדויות של לקוחות ואנשי מקצוע מתחום המשפט. 

בואו נצא לדרך!

עכשיו כשאתם יודעים איך ומה לחפש בחברת שליחויות משפטיות, אתם מוכנים להתחיל בחיפוש! עבור אלו ממכם שצריכים לשלוח ולהגיש מסמכים משפטיים במהירות ובאמינות, דלוברי שליחויות כאן כדי לעזור.